GÖNÜLLÜLÜK SÜREÇLERİ

Gönüllülük Süreçlerimiz

Gönüllülük süreci, aşağıdaki aşamalardan oluşur:

  1. Başvuru
  2. Dernek Tanıtımı

Gönüllü olmak için internet sayfamızda yer alan gönüllü formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Başvurusu kabul edilen tüm gönüllü adayları, gönüllü koordinatörümüz tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı’na davet edilir. Tanıtım toplantısına katılım, gönüllülük sürecinin ilk adımıdır. Bu toplantıda gönüllü adaylarına misyonumuz, vizyonumuz ve çalışma esasları; gönüllülük süreci ve eğitim programları tanıtımı aktarılır.

Her gönüllüden 1 adet fotoğraf ve nüfus kağıdı fotokopisi istenir. Kanserle Dans Derneği gönüllülerine; kendi bilgi, beceri, tecrübe ve tercihleri doğrultusunda çalışmalarına olanağı sağlar.

İstanbul, İzmir ve Ankara dışından başvuru yapan gönüllü adaylarına başvurularının ardından hangi alanlarda gönüllü olarak destek sağlayabileceklerini içeren bir e-posta gönderilecektir.

Gönüllü Olmak İster misiniz?

Gönüllü olmak için internet sayfamızda yer alan gönüllü formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Başvurusu kabul edilen tüm gönüllü adayları, gönüllü koordinatörümüz tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı’na davet edilir. Tanıtım toplantısına katılım, gönüllülük sürecinin ilk adımıdır.