Kolon Maketi İle Kolon Kanseri Farkındalık Etkinliklerimiz

ANTALYA 2-3 MART 2019 

Antalya-Kemer İlçe Sağlık Müdürlüğü, mart ayı kolon kanseri farkındalık ayı etkinlikleri kapsamında Kanserle Dans Derneği işbirliğiyle 2-3 Mart 2020 tarihlerinde dev kolon maketini Kemer halkının ziyaretine sundu.

14-16 MART 2019-KOLON MAKETİMİZ ÇORUM’DA

Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği’nin davetlisi olarak üç gün Çorum AHL Park Alışveriş Merkezi’nde, “Kolon Kanseri Farkındalığı” için maketimizle bilgilendirmeler yaptık.

22 MART 2019’DA BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN DESTEĞİ İLE ENDÜLÜS PARK AVM’DE  “Dev Kolon Maketimiz” ile bilgilendirme yapıldı.

25 MART 2019  İSTANBUL – BAĞCILAR’DA, MEDİPOL MEGA ÜNİVERSİTE HASTANESİ’NDE kolon maketimiz ile kolon kanserine karşı  farkındalık yarattık.

30 MART 2019MANİSA 8 EYLÜL HASTANESİ’NİN DESTEĞİ İLE 45 PARK’TA

Kolon maketimiz, halkın kolon kanseri hakkında bilgilendirilmesi için açıldı.

04 – 05 NİSAN 2019

1-7 Nisan Kanser Haftası kapsamında Kocaeli Belediyesi Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu “Kanser Nedir Ve Korunma Yöntemleri Nelerdir?” konulu seminerde Kanserle Dans Derneğimizin çalışmalarını Güzin Yıldırım anlatmıştır. Kolon maketimiz ile farkındalık yaratılarak bilgilendirme yapılmıştır.

17-19 EKİM 2019

2.Uluslararası İzmir Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi’nde Kanserle Dans Derneği olarak kolon maketimizi açıp stantlarda yerimizi aldık.

02-06 ARALIK 209 KALIN BAĞIRSAK HASTALIKLARI FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Ülseratif Kolit ve Crohn Hastalığı Farkındalık Etkinliği’nde, Tınaztepe Galen Hastanesi’nin daveti ile farkındalık etkinliğimiz gerçekleştirildi.

18-19 ARALIK 2019

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesin’de kolon maketi açıldı.

Gönüllü Olmak İster misiniz?

Gönüllü olmak için internet sayfamızda yer alan gönüllü formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Başvurusu kabul edilen tüm gönüllü adayları, gönüllü koordinatörümüz tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı’na davet edilir. Tanıtım toplantısına katılım, gönüllülük sürecinin ilk adımıdır.