Meme Kanseri Farkındalık Etkinliklerimiz 2019

6 EKİM 2019 İZMİR MEME KANSERİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda oynanan Pınar Karşıyaka Basketbol ve Arel Üniversitesi basketbol takımlarının maçında İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Birimi’nin düzenlemiş olduğu MEME KANSERİ FARKINDALIK etkinliğine Kanserle Dans Derneği olarak katılım sağladık ve hep beraber destek olduk.

15 Ekim 2019 – Türk Tıbbi Onkoloji Derneği’nin düzenlemiş olduğu “Kontrolü Elden Bırakma” adlı etkinliğe katılım sağlandı.

15 EKİM 2019 – “SAĞLIĞINI SEÇ, KANSERİ ERKEN TANI”

–İskenderun Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı kapsamında İskenderun Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı” panelinde konuşmacı olarak Kanserle Dans Derneği gönüllerinden Doç. Dr. Yasemin Kılınç Öztürk ve Güzin Yıldırım katılmıştır.

21 EKİM 2019 – İZMİR-KEMALPAŞA PEPSİ-CO FABRİKASI’NDA MEME KANSERİ FARKINDALIK EĞİTİMİ

Gönüllü doktorumuz Sevgili Prof. Dr. Gökhan Akbulut ile birlikte katıldığımız seminerde meme kanserinde risk faktörleri ve belirtileri konuları işlenerek, kendi kendine meme muayenesi maket üzerinde  uygulamalı olarak gösterilmiştir.

22 EKİM 2019 

Meme kanseri farkındalık ayında,  gönüllü psikoloğumuz Sevgili Ozan Bahçivan ile grup psikoterapi gerçekleştirilmiştir.

26 Ekim 2019 – Ankara Meme Hastalıkları Derneği ve Yenimahalle Belediyesi İşbirliği ile Armada Avm’de Meme Kanseri Farkındalığı Etkinliği

27 EKİM 2019  

Arkas Spor – Tokat BldPlevnespor voleybol karşılaşmasına, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nün davetlisi olarak Meme Kanseri Farkındalığı için katılım sağladık.

30 EKİM 2019  İZMİR MEME KANSERİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

İzmir – Özel Tınaztepe Galen Hastanesi’nde yapılan kahvaltı etkinliğine, Memekander Derneği ile birlikte katılım sağlandı. Ayrıca dernek gönüllümüz Zin Funda Wieand, Ezgi Dursun ve Oksana Kozak Zumba gösterileri ile etkinliğe katkı sağladılar.

Gönüllü Olmak İster misiniz?

Gönüllü olmak için internet sayfamızda yer alan gönüllü formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Başvurusu kabul edilen tüm gönüllü adayları, gönüllü koordinatörümüz tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı’na davet edilir. Tanıtım toplantısına katılım, gönüllülük sürecinin ilk adımıdır.