VC Right Service Sidebar

Gönüllü Olmak İster misiniz?

Gönüllü olmak için internet sayfamızda yer alan gönüllü formunu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Başvurusu kabul edilen tüm gönüllü adayları, gönüllü koordinatörümüz tarafından organize edilen Tanıtım Toplantısı’na davet edilir. Tanıtım toplantısına katılım, gönüllülük sürecinin ilk adımıdır.

Atölye ART’ık 1982 yılında Cemil Beycan ve Şule Erdem tarafından kuruldu. Adından yola çıkarak doğaya ve çevreye saygıyı vizyon edinmiş ikili, geri dönüşüm amaçlı ürettikleri farklı disiplinlerdeki çalışmaları ile sanatı, toplumun her kesimi ile buluşturmuştur. Tasarladıkları Maskeler, Kâğıt Heykel, Masklar, Geleneksel Türk Evleri Maketleri ile toplumun farklı kesimlerini sanatla buluşturan Atölye ART’ık, pek çok festivale ve projeye katılmış; sergiler, atölyeler ve TV programları gerçekleştirmiştir.

Engelliler, kanser hastaları, kadınlar ve çocuklar için farklı tasarımlar yapan ikili, madde bağımlılığı ve çevre bilincine yönelik çeşitli projelerde de yer almışlardır.

Kanserle Dans Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kent Konseyi, Kırklareli Belediyesi, Çeşme Belediyesi, Karabağlar Belediyesi, Söke Belediyesi, Germencik Belediyesi, Afro Türkler Derneği, İYEM Derneği, Yaşlı Politikaları Derneği; iki gönüllü yüreğin (“Atölye ART’ık”) işbirliği yaptığı başlıca kurumlardır.

ATÖLYE ART’IK